Easy Check

Yeni Normalde Çalışma Hayatına Güvenle Yeniden Başlamaya Hazır mısınız?

Easy Check programımız ile yeni normale hazır olup olmadığınızı öğrenin, çalışmalarınızı güven içinde sürdürün. T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan işletmelere özgü COVID-19 genelgelerine dayanarak kendi özdeğerlendirmenizi yapın ya da gelin biz sizi üçüncü taraf bağımsız bir belgelendirme kuruluşu olarak denetleyelim. Easy Check Programları, USB Certification’ın 20 yıldır birçok sektörde denetim, gözetim ve sertifikasyon hizmetleri ile kazandığı deneyim ve güvence ile hazırlanmıştır.
Özdeğerlendirme süreci ile detaylı kontrol listelerimizi kullanarak kendi altyapınızın yeni normale dönmeye hazır olup olmadığını görün.

Sağlıklı Turizm Belgelendirme programı, tatilini Türkiye’de geçirecek tüm Türk vatandaşları ve yabancı ziyaretçilere, ulaşımdan konaklamaya, tesis çalışanlarından yolcuların kendi sağlık durumuna uzanan geniş bir yelpazede bir dizi alınması önerilen tedbirleri tanımlıyor.

Sağlıklı Turizm Belgesi’nin amacı, covid-19 pandemisinin olumsuz etkilerinin sona ereceği döneme hazırlık olarak, Turizm İşletmelerinin faaliyetlerine yeniden başlayacağı dönemde, tüketicide oluşan covid-19 bulaşma endişesi, yüksek hijyen ve güvenlik beklentilerini karşılamak üzere yapılması gereken çalışmaları, iş yerlerinde çalışanlara yönelik eğitim programlarının planlanması, Covid-19 virüsünün bulaşmasını önlemeye yönelik usul ve esasları belirlemektir.

0232 446 44 16 telefondan veya info@usbcertification.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan denetim taleplerinize 24 saat, yerinde denetim taleplerinize ise 48 saat içerisinde geri dönüş yapmaktayız.

Denetimlerimizde kullandığımız soru listelerimiz sadece bakanlıklarımızın yayınladığı genelgelerdeki COVID-19 kriterlerine göre değil, faaliyet gösterdiğiniz sektörlere göre özelleştirilmiş kriterleri de içermektedir. Bu sayede riskinizi hem ekibiniz hem de müşterileriniz için en aza indirmekteyiz.

Tarafsız ve konusunda yetkin denetçilerimiz ile talebiniz doğrultusunda ister yerinde ister uzaktan gerçekleştirebildiğimiz denetimlerimiz ile hijyen koşullarınızı ve COVID-19 önlemlerinizi Easy Check logosu ile onaylar ve bu sayede görünürlüğünüzü artırırsınız.

Uzaktan denetimlerimizi; güvenli, şifreli ve 100% yerel sunucu kullanarak teknolojik altyapımız ile gerçekleştirmekte ve bu kapsamda Bilgi İletişim Teknolojisi (BİT) ile kişisel verilerinizin korunmasını sağlamaktayız.

Konaklama Tesisleri

Alışveriş Merkezleri

Gıda Üretim ve Tüketim Yerleri

Spor Salonları

Kişisel Güzellik ve Bakım Hizmetleri Veren İşletmeler

Biz sizlerin yeniden başlaması için hazırız, ya siz?

Copyright ©2022 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?