AMERICAN SYSTEM REGISTRAR LLC.

ASR (American System Registrar), 1997 yılında kurulmuş olup, tecrübeli denetçileri, başarılı kalite profesyonelleri ve teknik uzmanlar ile hizmet veren bir belgelendirme kuruluşudur. Ahlaki, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden ayrıcalıklı belgelendirme hizmetleri sunan bir belgelendirme şirketidir. Bu felsefe, müşterilerin faaliyetlerini, toplum ve çalışanlarıyla ilişkilerini iyileştirmesini sürekli kılmalarını sağlamaktadır. “ASR-Türkiye” belgelendirme faaliyetlerinde dürüstlüğü sağlama ve sürekli kılmayı en güçlü prensibi olarak benimser. ASR için belgelendirme değerleri; karlılığı artırmak, müşterilerin taleplerini karşılamak, rekabette müşteriyi güçlü kılmak, müşterinin sürekli gelişimini sağlayacak bir araç oluşturmak, disiplinli bir yönetim sistemi geliştirmek ve yönetim sisteminin gözden geçirilmesini sürekli kılmaktır.

ASR, ANSI National Accreditation Board (ANAB)’dan ISO 17021 akreditasyonlarına sahip bir kuruluş olup ANAB ‘ın bağlı olduğu IAF (International Accreditation Forum) kuralları, ANAB kuralları, ilgili ISO standartlarına uygun hizmet veren bir kuruluştur.

USB Certification, American System Registrar LLC. (ASR) ile yaptığı sözleşme kapsamında ASR adına Türkiye’de ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001,ISO 10002 ve ISO 13485 denetim hizmetlerini ASR onaylı denetçileri ile sunmaktadır.

USB Certification; Türkiye, Yunanistan, Bulgaristan, İtalya, Romanya, Polonya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Özbekistan, Avusturya ülkelerinde ASR Türkiye olarak bölgesel hizmetleri yönetmektedir.

ASR; Amerika Birleşik Devleti haricinde, ASR Orta Doğu, ASR Tayvan, ASR Asya, ASR Güney Kore ve ASR Japonya temsilcilikleri ile de bölgesel hizmetler vermektedir.

NEDEN ASR?

TAM TARAFSIZLIK: Denetimlerimiz gerçek hayattan edinilen bilgilerin standartlara uyumuna göre gerçekleştirilir. Bu denetimler, sadece teorik bilgiler ya da ön yargılı kavramlara dayandırılmaz. Muhalif bir tavırdan çok, amacımız süreçleriniz ve sisteminizin standartlara uygunluğunu objektif delillerle size sunarak daha iyi bir hizmet ve maksimum düzeyde fayda sağlamaktır.

ÇABALARINIZA SAYGI: Belgelendirme sürecinin sizin büyük çabalarınızla gerçekleşebileceğinin farkındayız ve ürün/hizmetlerinizi müşterinize en iyi şekilde sunma ana hedefi ile yola çıktığınızı hiç bir zaman unutmayız. Bizce bu büyük saygı duyulması gereken bir hedeftir. İşte bu saygıdan dolayı denetçilerimizi, denetim süresince toplantı odasına kapanarak kağıtlar arasında boğulmak yerine, sizin ve çalışanlarınızın arasında bu hedef için sistemin uygunluğunu değerlendirirken bulacaksınız.

BİRÇOK SEKTÖRDE GENİŞ DENEYİM: Denetçilerimiz; sağlık, hizmet, otomotiv, nükleer güç, havacılık, laboratuar, idari hizmetler, eğitim ve birçok başka sektörü de içine alan 15 yılı aşkın geniş deneyime sahiptirler. Sizin sektörünüzde deneyimli olan denetçilerin değerlendirmesinin ayrıcalığını böylece yaşayabileceksiniz. Ve unutmayınız ASR’nin bir müşterisi olarak denetçilerinizi seçme özgürlüğüne de sahipsiniz.

AÇIK İLETİŞİM: Denetimin, zamanlama, inceleme, raporlama ve takip gibi her safhasının sizin tarafınızdan tam olarak anlaşılmasını sağlamak için sizinle yakın temas içinde çalışacağız. Denetim öncesi denetimde talep edilebilecek tüm dokümantasyonu size önceden bildirerek her türlü yanlış anlamayı ortadan kaldıracağız.

NET FİYATLAR: ASR’nin fiyatlarında hiçbir zaman önceden belirtilmeyen ya da ekstra çıkan masraflarla, ve sürprizlerle karşılaşmazsınız. Size en yakın denetçileri seçerek her türlü masrafı en aza indirmek her zaman amacımızdır.

24 SAAT KESİNTİSİZ BAĞLANTI KULLANABİLME: Denetçilerimiz müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde cevaplayabilmek için elektronik olarak sürekli ulaşılabilirlerdir. Verilen tekliflerle ilgili en kısa süre içinde size yanıt verilecektir.

AKTİF YÖNETİM KURULU: ASR Yönetim Kurulu, müşteri tabanını çok iyi bilen, geniş deneyime ve bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu kurul ASR’nin belgelendirme faaliyetlerindeki güvenirliliğini sürekli izlemektedir. Her üye belgelendirme faaliyetlerinde fiilen görev almış kişilerden oluşur. Kurul, ASR müşterilerinin beklentilerini sürekli takip eden, müşteri değerlendirmelerini inceleyen ve gerekli olduğunda müşterilerle de direkt bağlantıya geçebilen aktif kişilerden oluşur. Bu bir belgelendirme yönetim kurulu için gerçekten eşi olmayan bir özelliktir.

×