USB Certification, BeVeg yetkisi ile temsilcilik sözleşmesi kapsamında vegan denetimleri alanında faaliyetler yürütmektedir.

BeVeg, ISO tarafından akredite edilmiş ve uluslararası akreditasyona sahip vegan standardı için dünya akreditasyon forumu tarafından tanınan, dünyanın önde gelen bir vegan sertifikasyon şirketidir. BeVeg, vegan uygunluk değerlendirmesi için yayınlanmış bir vegan standardı olarak ISO 17065 kapsamında akredite edilmiştir.

Bir hukuk firması olarak var olan BeVeg, tüketici şeffaflığını artırmak için, başvuran şirketlerin tüm ürün içeriklerini ve süreçlerini açıkça göz önüne sermesini; denetimlere ve laboratuvar testlerine tabi olmasını gerektirmektedir. “Vegan” kelimesi herhangi bir yasa tarafından düzenlenmediği için, BeVeg vegan iddialarında güven vermek ve sorumluluklarında yasal olabilmek adına küresel bir vegan standardı tanımlamıştır. BeVeg vegan sertifikasyon programı, dünya çapında ticari marka koruması ve altı kıtada temsili ile küresel vegan sertifikası için altın standarttır. Vegan uyumluluk standartları, bitki-bazlı ürün tüketicilerinin güven duymasını sağlamak için en yüksek standartları belirledikleri ve şu anda piyasa tarafından talep edilen şeffaflık ve özgünlük ile ödüllendirildiği için bir Hukuk Bürosu tarafından yürütülmektedir.

Misyonumuz

BeVeg, Dünya çapında vegan iddialarını standartlaştıran tek bir Küresel vegan standardıdır; dünya akreditasyon forumları tarafından kabul edildiği üzere güvenilir, sorumlu, inandırıcı ve bağlayıcı olan vegan iddiaları için tek bir dünya standardı.

BeVeg, dünyayı vegan olmaya teşvik etmek için harekete geçti! Amaç ise dünyayı daha nazik, daha şefkatli bir gezegen olma harekentinde birleştirmek…

BeVeg vegan sertifika logosu 6’dan fazla kıtada temsil edilmektedir. Güvenilir bir vegan sertifikasyon logosu olan BeVeg, dünya çapında vegan iddialarını meşrulaştırmak için standart bir vegan tanımı oluşturmaya yönelik bu ortak misyondan heyecan duymaktadır. BeVeg ticari markasının kullanımı, dünya çapında BeVeg vegan sertifika standardını karşılayan şirketlere ve ürünlere lisanslanmıştır.

Belgelendirme Türleri

BeVeg’in 2 küresel ticari markası vardır. Vegan yiyecekleri, içecekleri, alkolü, vitaminleri, gıda takviyelerini, makyaj ürünlerini, tekstil ürünlerini, modayı, mobilyayı, ev temizlik malzemelerini, sanat eserlerini ve vegan bütünlüğünden ödün verebilecek diğer tüm ürünleri sertifikalandırmaktadır.

Neden BeVeg?

  • Uluslararası dağıtım arayan ürünler için çok değerli olan diğer tüm vegan logolarından daha fazla küresel ticari marka koruması,
  • Altı kıtada temsil,
  • Dünyada ISO 17065 ve 17067 Uygunluk Değerlendirme Programı kapsamında ilk ve tek akredite olmuş vegan sembolü,
  • Bir uygunluk değerlendirme programı olarak, veganı küresel olarak tek tip bir şekilde tanımlamak için avukatlar tarafından sahip olunan ve yazılan vegan standardı,
  • Etiketleme yasaları çerçevesinde gerçeklik üzerine yayınlanmış politika,
  • Vegan Publishers yayınevi tarafından yayınlanan Vegan Law kitabının yazarı ve Lexington Publishers için vegan etiket hukuku bölümüne katkıda bulunan yazar. Her iki metin de küresel dağıtım içindir.
  • Benzeri görülmemiş bir medya sergilemesi,
  • BeVeg’in tedarik zincirini gözden geçirdiği, eğitim sağladığı, risk analizi, kök neden analizi ve boşluk analizini sistematik olarak inceleyen eğitimli denetçilerle GFSI prosedürlerini sağladığı için uluslararası akreditasyona sahip tek vegan standard olması.

*BeVeg hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?