BeVeg vegan global markası, dünyadaki ilk ve tek ISO 17065 akrediteli vegan sertifikasyon standardıdır. BeVeg Vegan, uluslararası vegan standartları içinde; tedarik zincirini, ham maddeyi, üretim tesisini, içeriden ve dışarıdan oluşabilecek her türlü çapraz kontaminasyonu, paketlemeyi, tesis bünyesinde bulunan her kademedeki çalışanların sahip olduğu eğitimleri gözden geçirdiği ve eğitim sağladığı, risk analizi, kök analizini sistematik olarak inceleyen eğitimli denetçilerle GFSI prosedürlerini sağladığı için uluslararası akreditasyona sahip tek vegan standardıdır.

BeVeg vegan sertifikasyon programı, dünya çapında ticari marka koruması ve altı kıtada temsili ile küresel vegan sertifikası için altın standarttır.

Bu teknik standart, avukatlar ve sektör uzmanları tarafından hazırlanmış ve bir hukuk firması tarafından yönetilmektedir. Avukatlar doğası gereği düzenleyicidir ve BeVeg uyum danışmanı, uluslararası akreditasyon aracılığıyla ve ISO 17065 ve ISO 17067 uyarınca vegan iddialarına güvenilirlik, dürüstlük ve hesap verebilirlik getirir.

Standart, uluslararası olarak tanınır ve ISO 17065 ve ISO 17067 karşılaştırmalı değerlendirmeye tabidir. Müşteriler tarafından kendi denetimleri yerine kabul edilebilecek bir rapor ve sertifika sağlar; böylece zaman, maliyet, yasal sorumluluk ve olası pahalı geri çağırmaları azaltır.

 

Belgelendirme Türleri

BeVeg’in 2 küresel ticari markası vardır. Vegan yiyecekleri, içecekleri, alkolü, vitaminleri, gıda takviyelerini, makyaj ürünlerini, tekstil ürünlerini, mobilyayı, ev temizlik malzemelerini, sanat eserlerini ve vegan bütünlüğünden ödün verebilecek diğer tüm ürünleri sertifikalandırmaktadır.

 

Daha detaylı bilgiye www.beveg.com adresinden ulaşabilirsiniz.

*BeVeg hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?