Dünya Akreditasyon Günü’nü (#WAD2020) kutluyoruz.

World Accreditation Day (#WAD2020)

9 Haziran 2020, ILAC ve IAF tarafından akreditasyonun değerini yükseltmek için kurulan küresel bir girişim olan Dünya Akreditasyon Günü’nü (#WAD2020) kutluyoruz. Bu yılın teması, akreditasyonun gıda güvenliğini nasıl desteklediğine odaklanıyor ve tüketicilerin, tedarikçilerin, satın alanların ve belirleyicilerin gıda kalitesi ve güvenliğine olan güvenini artırıyor.

WAD ve gıda güvenliği sektöründe akreditasyon hakkında daha fazla bilgi için IAF ve ILAC’ı Twitter’da takip edin. COVID-19 salgını ve bunun sonucunda ortaya çıkan sosyal uzaklaştırma politikaları fiziksel WAD olaylarını aksatabilirken, # WAD2020 hashtagini kullanarak çevrimiçi olarak kutlamanızı öneririz.

June 9th 2020 marks World Accreditation Day (#WAD2020), a global initiative established by ILAC and IAF to promote the value of accreditation. This year’s theme focuses on how accreditation supports food safety, bolstering the confidence of consumers, suppliers, purchasers and specifiers in the quality and safety of food.

Follow IAF and ILAC on Twitter for more information about accreditation in the food safety sector in the days leading up to WAD. While the COVID-19 pandemic and resulting social distancing policies may disrupt physical WAD events, we encourage you to celebrate with us online using the hashtag #WAD2020.

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?