Felsefemiz ve Değerlerimiz

USB Certification olarak kurumsal felsefemizin temelini adillik, dürüstlük, şeffaflık ve etik ilkeler yönünden en yüksek standartlara bağlı kalmak oluşturmaktadır. Ayrıca, müşterilerimizle iş ilişkilerimizi en üst seviyede tutmak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin karşılaşabileceği sorunlara önceden hazırlıklı olmalarını sağlamak temel görevlerimiz arasındadır.

Uluslararası arenada lider çözüm ortaklarımız, alanında uzman ve deneyimli profesyonel denetçi ve eğitmen kadromuz ile müşterilerimizin ulusal/uluslararası alanda rekabet gücünü artırmayı hedefliyoruz.

GÜVEN

Varlığımızı öne çıkaran en önemli etken adımıza ve geçmişimize duyulan güvendir. 1998 yılından bu yana iş süreçlerimizde, müşterimiz tarafında öğrendiğimiz tüm bilgilerin gizliliğini korumaya, müşterilerimizin değerlerini her türlü düşüncenin önünde tutmaya özen gösteriyoruz. Sadece müşterilerimizin değil, çalışanlarımızın da markamıza olan güvenini en yüksek seviyede koruyoruz.

8ef1df0a-0f7e-4c62-85a9-5fc290e65b52

TARAFSIZLIK VE ŞEFFAFLIK

Tarafsızlık ve Şeffaflık, benliğimizi yansıtan en önemli kavramlardır. Bu kavramları, güven ve değerler kültürü yaratmak ile ilgili bir kararlılık olarak görüyor ve tüm faaliyetlerimizde bu algımız ile hareket ediyoruz.

SEKTÖREL TECRÜBE ve MESLEKİ UZMANLIK

Dünya lideri global çözüm ortaklarımız, alanında uzman ve deneyimli profesyonel denetçi ve eğitmen kadromuz ile geniş faaliyet ağımıza ışık tutuyoruz.

POZİTİF DİSİPLİN

Disiplin anlayışımız, klasik anlayıştan uzak, gönüllü katılım esaslı, güçlü bir içsel motivasyon ve istikrarlı bir iç disiplin üzerine kurulmuştur. Kendimizi değerli hissettiğimiz ortamlarda, kurallarla kavga etmek ve bozguncu olmak istemeyiz, fikirlerimizi özgürce söyleyebilirsek uymanın zor olduğu kuralları geliştirmenin yollarını ararız, disiplini bir öz denetime dönüştürmeye çalışırız.

ETİK

İş etiğimizi uygulama konusunda sektörümüzde büyük bir örnek olmakta ve iş etiği konusunda yapıcı ilerlemeler göstermekteyiz. Etik anlayışımız ile ilgili temel değerlerimiz ve hedeflerimizin güncelliğini koruyor ve çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyoruz.

GÜNCELLİK

Müşterilerimize çok yönlü etkin bir hizmet sunabilmek için, sektörümüz ve faaliyetlerimize yönelik gelişmeler hakkında dünyayı takip ediyor, güncel kalma istikrarımızı koruyoruz. Çalışanlarımızın yaptıkları işin inceliklerini öğrenebilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri bir iş ortamı oluşturuyoruz.

×