FSSC 22000 Gıda Güvenliği Sistemi

FSSC 22000, gıda üreticileri için ISO 22000’e ek olarak düzenlenmiş ISO/TS 22002-1 ve ISO/TS 22002-4 vb. ilgili ön gereksinim standartlarına dayalı eksiksiz bir GFSI onaylı gıda güvenliği sertifikasyon sistemidir.FSSC 22000, 1 Ocak 2018’den itibaren geçerli olan yeni versiyonuyla birlikte; et, süt, yumurta ve bal için hayvan yetiştiriciliği, balık ve deniz ürünlerinin yetiştiriciliği, gıda ve yem paketleme ve ambalajlama materyali üretimi, hayvan yemi üretimi, yemek (catering) hizmeti, depolama ve nakliye faaliyetleri, bozulabilir sebze ürünleri, uzun raf ömrü olan ürünler ve katkı maddeleri, vitaminler ve biyo-kültürler gibi gıda zincirindeki şirketlerin gıda güvenlik sistemlerini onaylamak için geliştirilmiştir.

GFSI onaylı olması nedeniyle FSSC 22000 sertifikası marka korumasını arttırır ve riski en aza indirir. FSSC 22000, bir ürünün veya prosesin belirli uluslararası standartlarla uyumlu olduğunu gösteren bağımsız bir sertifikasyon sağlar. Bir gıda tedarikçisinin, gıdaların en tanınmış standartlara göre üretildiği, hazırlandığı ve işlendiği konusunda güvence vermesini sağlar. Aynı zamanda, kalite süreçlerine ve sürekli gelişimine olan bağlılığını gösterir ve en iyi perakendecilere erişimi sağlar.

USB Ulusal Sistem Belgelendirme, ISO/IEC 17021 kapsamında akredite olmuş yurt dışı temsilcilikleri ile her ölçekteki işletmelere deneyimli denetçileri ile FSSC 22000 Belgelendirme hizmeti vermektedir.

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?