Tüm hizmetlerimize göz atın.

1998'den beri Uluslararası Akreditasyonlar, Yetkililer, Temsilcilikler ve Çözüm Ortaklıkları

Hızlı bir şekilde başvuru formunuzu doldurabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinde Tüm Belgelendirme İhtiyaçlarınız İçin İş Ortağıyız

Ulusal ve uluslararası akreditasyonlarımız, yetkiliklerimiz, temsilciliklerimiz, çözüm ortaklarımız, uzmanlarımız ve deneyimli profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin rekabet gücünü artırmayı ve sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz.

25+
Years of Experience
Uygunluğun Değerlendirilmesi, Sürdürülebilirliğin Sağlanması:
Uygun Bir Geleceği Şekillendirmek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 K+
Kullanıcı
0 +
Çalışan
0 +
Ofis
Katma
Değerli
Hizmetlerimiz

Tecrübemiz, hızımız, kalite odaklı iş süreçlerimiz ve sağladığımız güven ortamı müşteri memnuniyetimizin temelini oluşturmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli profesyonel ekibimiz ile müşterilerimizin ulusal/uluslararası alanda rekabet gücünü arttırıyoruz.

Temel felsefemiz, müşterilerimize süreçlerine değer katan bir iş ortağı olduğumuzu hissettirmek ve hizmet vizyonumuzu sürekli geliştirmektir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve süreçlerimizi dijital çözümlerle entegre ediyoruz. Belgelendirme süreçlerimiz için geliştirdiğimiz USB PRUVA yazılımımız ile gözlemlenebilir, yönetilebilir ve hızlı bir hizmet vizyonunu benimsiyor, müşterilerimizi sürece dahil ediyoruz.

Cyprus

Şehit Ecvet Yusuf Caddesi

Öztek 7 Apt. No:19/3

Yenişehir, Lefkoşa – Cyprus

cyprus@usbcertification.com

Phone:+90 392 223 42 01

Fax:+90 392 223 44 41

Italy

Bologna (BO) Galleria

UgoBassi 1 CAP 40121E- Italy

italy@usbcertification.com

Phone:+39 338 522 64 44

USB Morocco

Lot El Khair 2A L. El Khair 2

Résidence Adam 4eme étage, N°12,

Tanger Morocco

morocco@usbcertification.com

Telefono:+212 680-032888

USB Sede centrale

İsmet Kaptan Mahallesi

Hürriyet Bulvarı No:4/1

Kavala Plaza K:2 D:23

35210 Çankaya, Konak / İzmir – Türkiye

E-info@usbcertification.com
Telefono: +90 232 446 44 16
Fax : +90 232 446 49 12

Regno Unito

50, Long Acre Covent

Garden London WC2E 9JR

uk@usbcertification.com

Telefono: +90 232 446 44 16

USB Pakistan

A-46, Block 10-A,

Rashid Minhas Road,

Gulshan-e-Iqbal 75300

Karachi – Pakistan

pakistan@usbcertification.com

Telefono: +92 21 349 69 304 

USB India

Siva Towers, 2nd Floor,

23(6)/1, Mariamman Kovil Street,

Padmavathipuram South

Avinashi Road, S.A.P Theatre East,

Tirupur –641603, Tamil Nadu, India

india@usbcertification.com

Telefono: +91 4214263910

USB Bangladesh

House :133 , Floor 9th,

Road :12 , Block : E,

Banani-1213 ,

Dhaka – Bangladesh

bangladesh@usbcertification.com

Telefono: +880 248813035
Mobile: +880 172 3612748

USB China

Room 3912, Phoenix

International Building,

No. 33, Xinggui Street,

Suzhou Industrial Park,

Suzhou Area, China (Jiangsu)

Pilot Free Trade Zone China

china@usbcertification.com

Telefono: +86-512-68666779

USB Indonesia

indonesia@usbcertification.com

Telefono: +62 852-9392-2639

Dünya çapında markalar ve her büyüklükteki kuruluş tarafından güvenilmektedir.

×