NSF

USB Certification, NSF ile temsilcilik sözleşmesi kapsamında 2. Taraf denetimleri alanında faaliyetler yürütmektedir.

NSF International; ISO / IEC 17065 Standardı’ na göre İngiltere Akreditasyon Kurumu UKAS tarafından akredite olup tarımda, üretim ve işleme endüstrisinde bağımsız denetim ve belgelendirme hizmetlerini sağlayan dünya çapında lider bir kuruluştur. NSF International, geniş kapsamlı olarak ulusal, uluslararası ve müşteriye özel standartlarda tekil ya da çoklu saha denetimleri gerçekleştirilmede uzmanlaşmış bir kuruluştur. Denetimleri yapılan bu standartlar tedarik zinciri ve kalite güvence, ürün güvenliği talepleri, yasal şartlara uyum ve kalite, ayrıca geniş kapsamlı olarak dürüstlük, adalet, etik ve çevresel konuları ele almaktadır.

Tüm NSF denetçileri gıda sektöründe tecrübeli ve sektörde birçok lider perakendeciler ve üretici firmalarda daha önce çalışmış denetçilerden oluşmaktadır. Çok titiz bir teknik ve endüstriyel eğitimden geçmiş ve bireysel olarak onaylanmış NSF Kalite departmanı tarafından izlenmektedirler. Bu yaklaşım dünyadaki tüm denetçilerin standardı doğru ve tutarlı bir şekilde yorumlamasını sağlar.

Gıda tedarik zincirinde, tutarlı ve yenilikçi bir şekilde sorunları geniş bir yelpazede benzersiz bir bakış açısı ile ele alırlar. NSF; belgelendirme sonrası, proses aşamalarını detaylı içeren kalitesi yüksek ve firmaya katma değer katan bir rapor sunmaktadır. NSF’ in yönetici takımı derin bir sektörel bilgi ve tecrübeye sahip olup, bu takım genellikle teknik girdi – destek sağlamak ve ortaya çıkan sorunları / eğilimleri tespit ederek müşterilerine değer katmaktadır.

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?