USB Certification Karaçi, Pakistan’da 2-3 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen “NED International Textile Conference 2020” nin sponsorlarından biri oldu.
Yakın zamanda USB Certification etkinliğin düzenleyicisi olan ve ev sahipliğini yapan NED Mühendislik ve Teknoloji Üniversitesi ile birlikte, yerel ofislerinin bulunduğu bölgelerde sosyal ödevlerinin bir parçası olarak gördüğü, bir dizi projenin başlangıcını yapmıştı.
Bu konferans Pakistan’daki tekstil endüstrisini geliştirmenin yolları üzerine odaklanıyordu ve tekstil endüstrisinden ve akademiden bir çok yerel ve uluslararası katılımcıyı çekti.”

USB Certification became a sponsor for “NED International Textile Conference 2020” that was held in March 2-3 in Karachi, Pakistan.
USB Certification had kickstarted a series of projects recently, for fulfilling its social duties where its offices are located, collaborating with Textile Engineering Department staff of NED University of Engineering and Technology, who were the organizers and hosts of this conference.
The conference was focusing on ways to improve the textile industry in Pakistan and attracted a lot of local and international participants from textile industry and academia.”

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?