USB AKADEMİ

Firmaların hedeflerine ulaşmaları için, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, çalışanlarına kazandırmak zorunda oldukları yetkinlikler ile ilgili USB Certification olarak, firmaların eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinde yerinde inceleme yaparak, firmalara özel eğitim programları oluşturmaktayız. Bu eğitim programları, sizin ve şirketinizin vizyonunu geliştirmeyi ve başarılı bir yönetici olmanız için ilk adımı atmanızı sağlayacaktır.

USB Certification kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı ve etik değerleri ön planda tutarak sektör tecrübesi ile tüm deneyimlerini firmalara aktarmayı hedefleyen bir firmadır. USB Certification’ın amacı, firmaların, kurum kültürlerine ve sistemlerine uygun, birkaç günlük analiz çalışması ile sonuca yönelik, firmalara özel eğitim programlarının oluşturulması, geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi ile firmaların hem kişisel hem de kurumsal gelişimine değer katmaktır.

 

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

USB Certification kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda, uzman eğitmen kadrosuyla, yüz yüze ve online eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?