USB Certification Eğitime Destek olmaya devam ediyor.

14 Temmuz 2023 tarihinde Pakistan’ın Karaçi kentinin saygın üniversitelerinden olan NED University Of Engineering & Technology’nin ev sahipliğinde düzenlenen “AATCC (American Association of Textile Chemists and Colorists) Career Seminar 2023” isimli kariyer seminerine USB Certification Pakistan olarak destek verdik. Pakistanın önemli kuruluşlarından birçok yöneticinin öğrencilerle bir araya geldiği etkinlikte USB Certification’u USB Certification’ın Pakistan Ülke Müdürü Muhammad Salman Siddique ve Pakistan TC Operasyon Asistanı Ruffas Shahbaz Temsil etti.

NED University Of Engineering & Technology, Tekstil Mühendisliği Bölümünün daha düzenlediği bu değerli etkinlikte tekstil mühendisi adayları mevcut tekstil kariyer fırsatları hakkında farkındalık kazanmaları için tam günlük bir atölye çalışmasına katılma şansı yakaladı. Ayrıca program, öğrencilerin özgüvenlerini geliştirmeyi, yetenek ve kariyer seçimlerini ortak bir sahneye taşımayı ve en önemlisi öğrencilere kariyer hedeflerini belirleme ve haritalama konusunda profesyonellerden fikir ve tavsiyeler aldılar.

USB Certification olarak her fırsatta, bireylerin ve kurumların potansiyellerini tam anlamıyla ortaya çıkarabilmeleri için destek sağlamak ve toplumda kaliteli eğitimin yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?