Rainforest Alliance 2020 belgelendirme programında akreditasyon sürecimiz tamamlanmış olup; USB Certification olarak arazi ve tedarik zinciri kapsamlarında Rainforest Alliance tarafından yetkilendirilmiş bulunmaktayız.

Rainforest Alliance, Sertifikasyon Kuruluşları için küresel bir Güvence Sistemini yönetir ve bu sistemden sorumludur. Rainforest Alliance sertifikasyonu küresel olarak daha da genişlerken amaç; son derece güvenilir ve titizliğe önem veren bir sistemi teşvik etmektir. Güvence Sistemi kapsamında verilen denetim ve sertifikasyon hizmetleri, genel bir amaç algısının yanı sıra, sistemlerin, dokümanların ve işlemlerin sürekli geliştirilmesi kararlılığına da yansıyan yüksek kalite, bütünlük, tutarlılık ve şeffaflığa olan kararlılığını korur ve yerine getirir.

Nasıl ki Sürdürülebilir Tarım Standardı üreticiler ve tedarik zinciri aktörleri nezdinde sürekli gelişimi teşvik edecek şekilde tasarlanmışsa, 2020 Sertifikasyon Programı’na yönelik sürekli bir geliştirme yaklaşımı benimseyen Rainforest Alliance da kendi çalışmalarını sürekli olarak geliştirme konusunda kararlıdır.

Rainforest Alliance’ın uzun vadeli “sertifikasyonu yeniden tasarlama” vizyonu doğrultusunda 2020 Sertifikasyon Programı Güvence Sistemi, sertifikasyonun daha bağlama özel, veri odaklı ve riske dayalı olmasını sağlayacak şekilde çok sayıda yenilik getiriyor.

USB Certification olarak Rainforest Alliance standardı ürün kapsamlarımız; kakao, fındık, muz, üzüm ve çay olarak belirlenmiştir.

Tedarik Zinciri için Coğrafi Kapsam Yetkilendirmelerimiz;
Azerbaycan
Bangladeş
Çin
Kıbrıs
Gürcistan
Hindistan
Kuzey Makedonya
Pakistan
Türkiye

Arazi için Coğrafi Kapsam Yetkilendirmelerimiz;
Azerbaycan
Gürcistan
Pakistan
Türkiye

Faydalı Linkler

Rainforest Alliance 2020 Sertifikasyon Programı’nda sertifikasyon seçeneğinize göre aşağıdaki formlardan ilgili olanları doldurup bizlere info@usbcertification.com adresi üzerinden iletebilirsiniz:

 

Copyright ©2023 - USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Bizimle iletişime geçin.

Şu an burada değiliz. Ama bize bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımıza söz veriyoruz.

Gönderiliyor
×

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?