Contact

Head Office

USB Certification Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Tax ID: Konak 894 080 7094

İsmet Kaptan Mahallesi Hürriyet Bulvarı No:4/1 Kavala Plaza K:2 D:23 35210 Çankaya, Konak / İzmir – Türkiye

E-Mail: info@usbcertification.com
KEP: usb@hs01.kep.tr

Phone: +90 232 446 44 16
Fax : +90 232 446 49 12

İstanbul Office

USB Certification Test Muayene Laboratuvar Belgelendirme Hizmetleri A.Ş.

Tax ID : Erenköy 894 088 63 62

Kozyatağı Mah. Sarıkanarya Sk. Yolbulan Plaza B Blok No:16 İç Kapı No:4 Kadıköy / İstanbul Türkiye

E-Mail: info@usbcertification.com
KEP : usbcertificationtestmuayene@hs01.kep.tr

Phone: +90 216 706 95 46
Fax : +90 232 446 49 12

United Kingdom

USB United Kingdom

50, Long Acre Covent Garden London WC2E 9JR

E-Mail: uk@usbcertification.com

Phone: +90 232 446 44 16

Italy

USB Italy

Bologna (BO) Galleria Ugo Bassi 1 CAP 40121E- Italy

E-Mail: italy@usbcertification.com

Phone: +39 338 522 64 44 

China

USB China

Room 4006, Phoenix International Building, No. 33, Xinggui Street, Suzhou Industrial Park, Suzhou Area, China (Jiangsu) Pilot Free Trade Zone China

E-Mail : china@usbcertification.com

Phone : +86-512-68666779

Cyprus

USB Cyprus

Şehit Ecvet Yusuf Caddesi Öztek 7 Apt. No:19/3 Yenişehir, Lefkoşa – Cyprus

E-Mail : cyprus@usbcertification.com

Phone : +90 392 223 42 01
Fax : +90 392 223 44 41

Bangladesh

USB Bangladesh

House :133 , Floor 9th, Road :12 , Block : E, Banani-1213 , Dhaka – Bangladesh

E-Mail: bangladesh@usbcertification.com

Phone : +880 248813035
Mobile: +880 172 3612748

Bangladesh

USB Bangladesh Chittagong Liaison Office

Joy Bangla Tower, (15th Floor), Agrabad C/A, Chittagong – Bangladesh

E-Mail : bangladesh@usbcertification.com

Phone : +880 1325065219
Mobile: +880 1723612748

India

USB India

Siva Towers, 2nd Floor, 23(6)/1, Mariamman Kovil Street, Padmavathipuram South Avinashi Road, S.A.P Theatre East, Tirupur – 641603, Tamil Nadu, India

E-Mail: india@usbcertification.com

Phone : +91 4214263910

Indonesia

USB Indonesia

E-Mail: indonesia@usbcertification.com

Phone: +62 852-9392-2639

Morocco

USB Morocco

Lot El Khair 2A L. El Khair 2 Résidence Adam 4eme étage, N°12, Tanger Morocco

E-Mail : morocco@usbcertification.com

Phone : +212 680-032888

Pakistan

USB Pakistan

A-46, Block 10-A, Rashid Minhas Road, Gulshan-e-Iqbal 75300 Karachi – Pakistan

E-Mail : pakistan@usbcertification.com

Phone : +92 021 349 693 04

Phone : +92 021 349 693 05

×